Spalvoti lęšiai

[fusion_builder_container background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ enable_mobile=“no“ parallax_speed=“0.3″ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=““ padding_right=““ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ layout=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding_top=““ padding_right=““ padding_bottom=““ padding_left=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“ last=“no“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“][fusion_text]

Kodėl nepamėginus pakeisti ir savo akių spalvą su ganėtinai nebrangiais spalvotais kontaktiniais lęšiais? Spalvotų kontaktinių lęšių dėka jūs galite pakeisti savo akių spalvą labai lengvai ir taip dažnai, kiek tik jums patinka.

Žmonės kasmet išleidžia daugybę pinigų vien tik tam,  kad patobulintų savo išvaizdą. Jie šiuos pinigus išleidžia kosmetinėms priemonėms, naujiems drabužiams, papuošalams, šukuosenoms. Taigi kodėl nepamėginus pakeisti ir savo akių spalvą su ganėtinai nebrangiais spalvotais kontaktiniais lęšiais. Spalvotų kontaktinių lęšių dėka jūs galite pakeisti savo akių spalvą labai lengvai ir taip dažnai, kiek tik jums patinka.

Su spalvotais kontaktiniais lęšiais galite pakeisti akių spalvą į kokią tik norite- tiek iš tamsios į šviesią, tiek iš šviesios į tamsią. Būsite nustebinti, kaip lengvai tai galima padaryti. Spalvotus kontaktinius lęšius gali rinktis ir tie, kuriems reikalinga regėjimo korekcija (trumparegiams ir toliaregiams), ir tie, kurie gerai mato. Be jokio optinio stiprumo spalvoti kontaktiniai lęšiai yra skirti tik kosmetiniais tikslais pakeisti akių spalvą ir neturi įtakos akių refrakcijai.

Dauguma spalvotų kontaktinių lęšių yra skirstomi į paryškinančius spalvą ir visiškai pakeičiančius akių spalvą. Paryškinantys kontaktiniai lęšiai FreshLook Dimensions gaminami trijų spalvų: Sea Green (jūros žalia) , Pacific Blue (ryškiai žydra), Carribean Aqua (melsva). Paryškinantys akių spalvą kontaktiniai lęšiai spalvotą akies dalį, vadinamąją rainelę, padaro natūralios ryškesnės išvaizdos.   Kadangi ši sritis yra sudaryta iš tam tikro piešinio – spalvinių formų ir linijų , įsidėjus spalvą paryškinantį kontaktinį lęšį rainelė atrodys natūraliai.

 

n2ivnff9jew_large

FreshLook Comfort Colors paryškinantys kontakiniai lęšai leidža rinktis iš tokių spalvų kaip  mėlyna, pilka, žalia ar violetinė.

Spalvą pakeičiančius kontaktinius lęšius gali rinktis tie,  kurie nori  neatpažįstamai pakeisti savo akių spalvą. Šie lęšiai vizualiai padidina akis. Alcon gaminamuose  FreshLook ColorBlends ® lęšiuose naudojama speciali „trys viename“ technologija, kuri leidžia sukurti subtilią spalvą ir išlaikyti natūralų akies žvilgsnį. Galima rinktis iš tokių spalvų kaip Amethyst (ametisto), Blue (mėlyna), Brown (ruda), Gray (pilka), Green (žalia), Honey (medaus spalva), Pure Hazel (šviesiai ruda), True Saphire (ryški safyro), Turquoise (turkio), Sterling Gray (ryški pilka), Gemstone Green (ryškiai žalia) ar Brilliant Blue (briliantinė mėlyna) spalvų kontaktinius lęšius.

Spalvotus kontaktinius lęšius galima nešioti ne ilgiau negu yra nurodyta informaciniame lapelyje. Juos reikia prižiūrėti kaip ir skaidrius kontaktinius lęšius, išsiimti prieš miegą ir įdėti į specialų konteinerį. Konteineris turi būti pripildytas kontaktinių lešių priežiūros tirpalu, kuris lęšius drėkina, valo, dezinfekuoja.

Straipsnio autorius: UAB „Optometrijos centras“ optometrininkas Mindaugas Remeika

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
Last post of the site
Meniu