Dviguba Kalėdinė dovana!

Optometrijos Centras Jums siūlo specialų Kalėdinį pasiūlymą – dvigubą Kalėdinę dovaną Jūsų artimajam.

Perkant 50.01 Eur vertės dovanų čekį – apsauginiai akiniai darbui kompiuteriu (jau pagaminti) arba INVU saulės akiniai su ultrapoliarizacija tik už 0,01eur. Šią prekę už 0,01eur., turėsite galimybę įsigyti atsiskaitant šiuo specialiu Dovanų čekiu.

Tai puiki dovana norint pasirūpinti savo artimaisiais, suteikianti galimybę ne tik išnaudoti 50 eurų Optometrijos Centre perkant:

 • akinių rėmelius;
 • akinių lęšius;
 • saulės akinius;
 • kontaktinius lęšius ir jų priežiūros priemones;
 • dirbtines ašaras;
 • aksesuarus.

Bet kartu su specialiu Kalėdinių dovanų čekiu įsigyti apsauginius akinius darbui kompiuteriu (be dioptrijų) arba ultrapoliarizuotus INVU saulės akinius tik už 0,01eur.

Taip pat, šiuo pasiūlymu galite pasinaudoti ir e-optometrijoscentras.lt el. parduotuvėje.

arba

Tai puiki dviguba dovana artimam žmogui, šį Kalėdinį dovanų čekį galite įsigyti visuose Optometrijos Centro salonuose arba internetu e-optometrijoscentras.lt

Akcijos laikotarpis, kuriuo galima įsigyti šį specialų dovanų čekį 2020 12 01 – 2020 12 31

Grąžinant bent vieną prekę iš pirkinių čekio atsiskaityto Kalėdiniu dovanų čekiu (toliau KDČ), privaloma grąžinti ir už 0,01eur įsigytą prekę. Negrąžinant su prekėmis, įsigytomis atsiskaitant KDČ, įsigytos prekės už 0,01eur, Optometrijos centras pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.

Papildomos sąlygos:

 1. Kalėdiniai dovanų čekiai – specialiai žymėti dovanų čekiai, perkami akcijos laikotarpiu ir suteikiantys galimybę, atsiskaitant šiuo čekiu, įsigyti papildomą prekę už 0,01eur: pasirinktinai gatavus akinius darbui kompiuteriu (jau pagamintus) arba INVU saulės akinius su ultrapoliarizacija. Galimybė įsigyti papildomą prekę už 0,01eur  pasirinktinai gatavus akinius darbui kompiuteriu (jau pagamintus) arba INVU saulės akinius su ultrapoliarizacija suteikiama tik atsiskaitant už pirkinius akcijos laikotarpiu įsigytu KDČ.
 2. Akcijos laikotarpis, kuriuo galima įsigyti KDČ 2020 12 01 – 2020 12 31. Atsiskaitymas galimas pagal terminus nurodytus KDČ.
 3. Prekės specialia kaina 0,01eur, įsigyjant KDČ: arba gatavi akiniai darbui kompiuteriu (jau pagaminti), arba INVU saulės akiniai su ultrapoliarizacija. Bendrovė pasilieka teisę keisti arba papildyti prekių už 0,01eur pasirinkimą, atsižvelgiant į prekių už 0,01eur likučius.
 4. Atsiskaitant KDČ, suteikiama galimybė ne tik išsirinkti prekę už 0,01eur, bet ir pasinaudoti tuo metu galiojančiomis akcijomis bei nuolaidomis.
 5. Informacija su akcijos taisyklėmis pridedama prie fiskalinio čekio įsigyjant KDČ. Taip pat ir atsiskaitant KDČ, prie įsigytų prekių ir/ar paslaugų fiskalinio čekio.
 6. Atsiskaitant KDČ išnaudojama visa KDČ suma iš karto.
 7. Turint pretenzijų, prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba optikoje, kurioje įsigijote prekes/KDČ, pateikiant pirkimo kvitą ir norimas grąžinti prekes.
 8. Negrąžinant su prekėmis įsigytomis atsiskaitant KDČ ir prekės įsigytos už 0,01eur, Optometrijos centras pasilieka teisę nesvarstyti pretenzijos.
 9. Atsiskaitant KDČ E-optometrijoscentras.lt,  dėl prekių  įsigyjimo už 0,01 eur ( gatavi akiniai darbui kompiuteriu arba INVU saulės akiniai su ultrapoliarizacija) prašome kreiptis info@optometrijoscentras.lt arba tel. +370 655 70194, nurodant KDČ numerį.
 10. Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.
 11. Įsigyjant defektuotą prekę, klientas supažindinamas su esamais defektais, kuriems netaikomas garantinis laikotarpis ir fiskalinis čekis pažymimas spaudu „Prekės defektui garantija netaikoma“.
Last post of the site
Meniu