Plaukimas

Geriausi neakivaizdinių ilgų nuotolių varžybų plaukikai – Džiugas Miškinis ir Patricija Geriksonaitė

Baigėsi tris savaites trukusios Lietuvos neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos. Šalies sporto mokyklose ir klubuose sportininkai pasitikrino savo jėgas 1500 m, 800 m ir 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi distancijose.

Sudėjus visų trijų varžybų etapų rezultatus, paaiškėjo, kad Ištvermės karaliumi ir karaliene (The King & Queen of Endurance) tapo Džiugas Miškinis (Kauno plaukimo mokykla) ir Patricija Geriksonaitė (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“).

BENDROJI ĮSKAITA

{tab Vyrai (TOP20)}

— Rezultatai —

{tab Moterys (TOP20)}

— Rezultatai —

{/tabs}

Dž. Miškinis visuose varžybų etapuose buvo antras, tačiau, susumavus kiekvienoje rungtyje jo surinktus FINA taškus, bendroje vyrų įskaitoje kauniečio rezultatas buvo pats aukščiausias – 1990 taškų.

Vos vienu tašku jam nusileido komandos draugas Nojus Skirutis (1989 tšk.), laimėjęs pirmąjį varžybų etapą. Trečias jis buvo 800 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o paskutiniame etape (400 m l. stiliumi) surinkęs 660 taškų pasidalino antra vieta kartu su identišką laiką parodžiusiu Dž. Miškiniu.

Trečioji vieta vyrų grupėje atiteko 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi nugalėtojui Arnui Čereškai, taip pat atstovaujančiam Kauno plaukimo mokyklai. Iš viso per tris etapus jis surinko 1952 taškus, o paskutiniame iš jų pelnė 678 taško.

Moterų įskaitoje P. Geriksonaitė surinko 1919 taškų ir aplenkė antrą vietą iškovojusią Mariją Romanovskają (1908 tšk.) iš Kauno plaukimo mokyklos bei trečią vietą išsaugojusią Vytę Gelažytę (1754 tšk.) iš Panevėžio „Žemynos“.

Po pirmųjų dviejų etapų P. Geriksonaitė rikiavosi antra, o į pirmą poziciją pakilo po lemiančios 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties, kurioje pelnė 671 tašką.

1500 m ir 800 m plaukimų laisvuoju stiliumi nugalėtoja M. Romanovskaja paskutiniame etape užėmė trečią vietą (610 tšk.). Antroji vieta 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje atiteko kitai Kauno plaukimo mokyklos auklėtinei Ievai Visockaitei (638 tšk.).

Antrojo etapo rezultatai (peržiūrėti)

Trečiojo etapo rezultatai (peržiūrėti)

III etapas — 400 m laisvuoju stiliumi, vyrai — 2022 01 24 – 2022 01 30
            El. diplomas
1 vieta Arnas Čereška Kauno plaukimo mokykla 50 m 4 min. 10,50 sek. 678 Atsisiųsti
2 vieta Nojus Skirutis Kauno plaukimo mokykla 50 m 4 min. 12,72 sek. 660 Atsisiųsti
2 vieta Džiugas Miškinis Kauno plaukimo mokykla 50 m 4 min. 12,72 sek. 660 Atsisiųsti
 
III etapas — 400 m laisvuoju stiliumi, moterys — 2022 01 24 – 2022 01 30
            El. diplomas
1 vieta Patricija Geriksonaitė Šiaulių PC „Delfinas“ 25 m 4 min. 27,13 sek. 671 Atsisiųsti
2 vieta Ieva Visockaitė Kauno plaukimo mokykla 25 m 4 min. 31,67 sek. 638 Atsisiųsti
3 vieta Marija Romanovskaja Kauno plaukimo mokykla 50 m 4 min. 38,67 sek. 610 Atsisiųsti

 

Pagrindiniai šių varžybų tikslai – populiarinti plaukimo sportą Lietuvoje ir didinti sportininkų meistriškumą, ugdant jų ištvermę ilgesnėse plaukimo distancijose.

Primename, kad praėjusiais metais Ištvermės karaliumi ir karaliene buvo paskelbti Džiugas Miškinis ir Silvija Statkevičius.

Artimiausios Lietuvos plaukimo federacijos rengiamos nacionalinės varžybos – Lietuvos žiemos pirmenybės – vyks vasario 17-19 dienomis Alytuje.

Pr An Tr Kt Pn Št Sk
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Rėmėjai ir partneriai

Meniu