swim sweden 2019

Lietuvos plaukikai dalyvaus varžybose Stokholme

Manto Daškevičiaus nuotr.

swim sweden 2019 Ketvirtadienis, balandžio 8 d. – sekmadienis, balandžio 11 d.
Stokholmas, Švedija
50 m baseinas
Atranka į OŽ, EjmČ, PjmČ
Varžybų informacija | Rezultatai
 

Po metų pertraukos balandžio 8–11 dienomis Stokholme vėl rengiamos Švedijos plaukimo federacijos organizuojamos tradicinės „Swim Open Stockholm“ varžybos.

Didžiausiame Švedijos plaukimo centre Eriksdalsbade keturias dienas varžysis plaukikai iš 22 šalių, tarp jų ir Lietuvos – savo fizinę formą čia pasitikrins Giedrius Titenis, Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Arnas Čereška ir Džiugas Miškinis.

Pirmosios „Swim Open Stockholm“ varžybos buvo surengtos 2016 metais. Pilną olimpinę plaukimo programą turintis renginys ir nemažas prizinis fondas kiekvieną kartą pritraukia ne tik greičiausius švedų plaukikus, bet ir būrį elitinių pasaulio plaukikų.

Šiemet Stokholme varžysis tokios tarptautinės žvaigždės kaip buvęs pasaulio rekordininkas vokietis Marco Koch, olimpinė čempionė danė Pernille Blume ir vengrų Geležinė ledi Katinka Hosszu.

Švedų garbę gins Michelle Coleman, Sophie Hansson, Louise Hansson, Victor Johansson, Robin Hansson ir daugybė kitų plaukikų.

Skaičiuojama, kad šiųmetinėse varžybose startuos per pusšimtį sportininkų, kurie savo karjeroje yra pelnę Europos, pasaulio plaukimo čempionatų ar olimpinių žaidynių medalius.

Šios varžybos įtrauktos į Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) olimpinių kvalifikacinių varžybų kalendorių. Plaukikams tai bus taip pat gera repeticija prieš gegužę Vengrijos sostinėje Budapešte vyksiantį Europos čempionatą.

Iš viso sportininkai išsidalins 38 tūkst. eurų „Swim Open Stockholm“ prizinį fondą.

LIETUVIŲ STARTAI

LR – Lietuvos rekordas | PB – geriausias asmeninis rezultatas | SB’21 – geriausias asmeninis 2021 m. sezono rezultatas | NT – nėra rezultato
OQT – olimpinis A normatyvas | OST – olimpinis B normatyvas
EjmČ – atrankos į Europos jaunimo plaukimo čempionatą normatyvas | PjmČ – atrankos į pasaulio jaunimo plaukimo čempionatą normatyvas
 

Ketvirtadienis (balandžio 8 d.)

  • 200 m krūtine – Giedrius Titenis
  • 400 m l. stiliumi – Džiugas Miškinis
  • 50 m peteliške – Deividas Margevičius, Simonas Bilis, Arnas Čereška

Penktadienis (balandžio 9 d.)

  • 100 m krūtine – Giedrius Titenis
  • 100 m peteliške – Deividas Margevičius, Arnas Čereška
  • 1500 m l. stiliumi – Džiugas Miškinis

Šeštadienis (balandžio 10 d.)

  • 100 m l. stiliumi – Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Arnas Čereška

Sekmadienis (balandžio 11 d.)

  • 50 m l. stiliumi – Simonas Bilis, Arnas Čereška
  • 50 m krūtine – Giedrius Titenis
  • 800 m l. stiliumi – Džiugas Miškinis

Varžybų anonsas

 

Atrankos plaukimai prasidės nuo 9.30 val. (10.30 val. Lietuvos laiku), B/C finalai – 16.30 val. (17.30 val.), o stipriausi A finalai – 18 val. (19 val.).

Parengiamuosius plaukimus ir B/C finalus bus galima stebėti tiesiogiai, nemokamai prisijungus prie Simidrotts-TV, o A finalus transliuos Eurosport.

{loadposition rssocial}

Pr An Tr Kt Pn Št Sk
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Rėmėjai ir partneriai

Meniu