Plaukimas

Neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos 2022: II etapas

Šalies sporto mokyklose ir klubuose tęsiasi Lietuvos neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos, kuriose sportininkai išbando savo jėgas 1500 m, 800 m ir 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi distancijose.

Antrajame varžybų etape dalyviai plaukė 800 m l. stiliumi. Tarp visų plaukikų čia geriausiai pasirodė Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro auklėtinis Danielis Kvederis (690 taškų) ir pirmajame etape nugalėjusi Marija Romanovskaja (651 taškas) iš Kauno plaukimo mokyklos. Jie aplenkė antrąsias vietas iškovojusius kaunietį Džiugą Miškinį (675 taškai) ir šiaulietę Patriciją Geriksonaitę (650 taškų). Trečiąsias vietas užėmė pirmajame etape geriausiai pasirodęs Kauno plaukimo mokyklos atstovas Nojus Skirutis (673 taškai) ir Vytė Gelažytė (Panevėžio „Žemyna“) su Agne Šeleikaite (Kauno plaukimo mokykla), pelniusios identišką FINA taškų skaičių – po 604.

Po dviejų varžybų etapų bendroje vyrų įskaitoje pirmauja Džiugas Miškinis (1330 taškų), nuo jo tik vienu tašku atsilieka Nojus Skirutis (1329 taškai), o trečias rikiuojasi Arnas Čereška (1274 taškai).

Bendroje moterų įskaitoje lyderiauja Marija Romanovskaja (1298 taškai), antrą vietą užima Patricija Geriksonaitė (1248 taškų), o trečią – Vytė Gelažytė (1199 taškai).

Geriausiai visus tris etapus įveikę plaukikai (pagal surinktų FINA taškų sumą) bus paskelbti Ištvermės karaliumi ir karaliene (The King & Queen of Endurance).

Antrojo etapo rezultatai (peržiūrėti)

II etapas — 800 m laisvuoju stiliumi, vyrai — 2022 01 17 – 2022 01 23
            El. diplomas
1 vieta Danielis Kvederis Klaipėdos „Gintaro“ SC 25 m 8 min. 21,76 sek. 690 Atsisiųsti 
2 vieta Džiugas Miškinis Kauno plaukimo mokykla 25 m 8 min. 25,39 sek. 675 Atsisiųsti
3 vieta Nojus Skirutis Kauno plaukimo mokykla 25 m 8 min. 25,91 sek 673 Atsisiųsti
II etapas — 800 m laisvuoju stiliumi, moterys — 2022 01 17 – 2022 01 23
            El. diplomas
1 vieta Marija Romanovskaja Kauno plaukimo mokykla 25 m 9 min. 12,92 sek. 651 Atsisiųsti
2 vieta Patricija Geriksonaitė Šiaulių PC „Delfinas“ 25 m 9 min. 13,13 sek. 650 Atsisiųsti
3 vieta Vytė Gelažytė Panevėžio „Žemyna“ 25 m 9 min. 26,86 sek. 604 Atsisiųsti
3 vieta Agnė Šeleikaitė Kauno plaukimo mokykla 25 m 9 min. 26,95 sek. 604 Atsisiųsti
 

Varžybų etapai:

I etapas — 1500 m laisvuoju stiliumi, vyrai ir moterys — nuo 2022 01 08 iki 2022 01 16 (baigėsi);
II etapas — 800 m laisvuoju stiliumi, vyrai ir moterys — nuo 2022 01 17 iki 2022 01 23 (baigėsi);

III etapas — 400 m laisvuoju stiliumi, vyrai ir moterys — nuo 2022 01 24 iki 2022 01 30 (vyksta).

BENDROJI ĮSKAITA

{tab Vyrai (TOP20)}

— Rezultatai —

{tab Moterys (TOP20)}

— Rezultatai —

{/tabs}

Pagrindiniai šių varžybų tikslai – populiarinti plaukimo sportą Lietuvoje ir didinti sportininkų meistriškumą, ugdant jų ištvermę ilgesnėse plaukimo distancijose.

Pr An Tr Kt Pn Št Sk
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Rėmėjai ir partneriai

Meniu