Pasaulio čempionatas

Lietuvos sportininkų startai FINA pasaulio čempionate Budapešte (atnaujinta 06 30)

plaukimas programa 2022 fina pc
 

Birželio 18 dieną Budapešto „Duna“ arenoje prasidėjo 19-asis FINA pasaulio vandens sporto šakų čempionatas.

Mūsų šaliai šiame čempionate iš viso atstovaus aštuoni sportininkai: Budapešte varžysis plaukikai Danas Rapšys (200 ir 400 m l. stiliumi), Kotryna Teterevkova (50, 100 ir 200 m krūtine), Rūta Meilutytė (50 ir 100 m krūtine, 50 m l. stiliumi), Andrius Šidlauskas (50, 100 ir 200 m krūtine), Deividas Margevičius (100 m peteliške), Tomas Navikonis (50 ir 100 m l. stiliumi), Erikas Grigaitis (100 ir 200 m nugara) ir šuolių į vandenį atstovas Sebastian Konecki (1 m tramplinas).

Čempionato plaukimo teisėjų komandoje dirba ir lietuvė Milda Šeibokaitė.

Plaukimo programa tęsis iki birželio 25 dienos, o šuolių į vandenį varžybos prasidės birželio 26 dieną.

LIETUVOS SPORTININKŲ STARTAI

ŠUOLIAI Į VANDENĮ

Birželio 30 diena

13:00 – 16:00

 
 PLAUKIMAS

{tab Birželio 18 diena}

10:00 – 13:15 (Lietuvos laiku)

  • 10:32 | 400 m l. stiliumi, vyrai (atranka)
  • 11:48 | 100 m krūtine, vyrai (atranka)

19:00 – 21:20

  • 19:53 | 100 m krūtine, vyrai (pusfinalis)

Pirmos dienos apžvalga

{tab 19}

10:00 – 12:45

  • 10:20 | 100 m nugara, vyrai (atranka)
  • 10:41 | 100 m krūtine, moterys (atranka)
    • Rūta Meilutytė 9/52 Q,
    • Kotryna Teterevkova 12/52 (Rezultatai)
  • 11:06 | 200 m l. stiliumi, vyrai (atranka)

19:00 – 20:50

  • 19:00 | 100 m krūtine, vyrai (finalas)
  • 19:29 | 100 m krūtine, moterys (pusfinalis)
    • Kotryna Teterevkova 12/16
    • Rūta Meilutytė 4/16 Q (Rezultatai)
  • 20:14 | 200 m l. stiliumi, vyrai (pusfinalis)

Antros dienos apžvalga

{tab 20}

10:00 – 12:45

  • 10:09 | 50 m krūtine, vyrai (atranka)

19:00 – 21:05

  • 19:34 | 50 m krūtine, vyrai (pusfinalis)
  • 20:48 | 100 m krūtine, moterys (finalas)

Trečios dienos apžvalga

{tab 21}

10:00 – 13:00

  • 10:26 | 100 m l. stiliumi, vyrai (atranka)
  • 11:26 | 4 po 100 m komb. b, mišri estafetė (atranka)

19:00 – 21:15

Ketvirtos dienos apžvalga

{tab 22}

10:00 – 12:45

  • 10:24 | 200 m nugara, vyrai (atranka)
  • 10:45 | 200 m krūtine, moterys (atranka)
  • 11:02 | 200 m krūtine, vyrai (atranka)

19:00 – 21:15

  • 20:29 | 200 m krūtine, moterys (pusfinalis)

Penktos dienos apžvalga

{tab 23}

10:00 – 12:45

  • 10:08 | 100 m peteliške, vyrai (atranka)
  • 10:42 | 50 m l. stiliumi, vyrai (atranka)

19:00 – 21:10

  • 19:52 | 200 m krūtine, moterys (finalas)

Šeštos dienos ryto apžvalga / vakaro apžvalga

{tab 24}

10:00 – 13:00

  • 10:16 | 50 m l. stiliumi, moterys (atranka)
  • 10:45 | 50 m krūtine, moterys (atranka)
    • Kotryna Teterevkova 22/56
    • Rūta Meilutytė 16/56 Q (Rezultatai)

19:00 – 20:45

  • 19:27 | 50 m krūtine, moterys (pusfinalis)
  • Rūta Meilutytė 2/16 Q (Rezultatai)

Septintos dienos apžvalga

{tab title=“25“ open=“true“}

10:00 – 12:00

  • 10:32 | 4 po 100 m komb. b., vyrų estafetė (atranka)

19:00 – 21:00

  • 19:09 | 50 m krūtine, moterys (finalas)

Aštuntos dienos apžvalga

{/tabs}

plaukimas programa 2022 fina pc
 

LIETUVOS PLAUKIKŲ REZULTATAI

Danas RAPŠYS

Andrius ŠIDLAUSKAS

Kotryna TETEREVKOVA

Rūta MEILUTYTĖ

Erikas GRIGAITIS

Tomas NAVIKONIS

Deividas MARGEVIČIUS

 

LIETUVOS SPORTININKAI FINA PASAULIO ČEMPIONATUOSE

 

Taip pat skaitykite

Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Rėmėjai ir partneriai

Meniu