Plaukimo vystymas

EJOF-2017 m. vasaros stovyklos – trečiasis pasirengimo etapas

Prašymas (Originalą su savimi atsivešti į stovyklą)
 
Mokėjimą už stovyklą iki 2015 m. liepos 5 d. pervesti į Lietuvos plaukimo federacijos sąskaitą:
Nr. LT49 7044 0600 0150 1455, AB SEB  bankas 
mokįjimo paskirtis „Už EJOF-2017 vasaros stovyklą“
 
Kontaktinis asmuo:
Saulius Binevičius
mob. tel. 8-613 48 621
saulius.binevicius@gmail.com (nuo 20-28 d. teisėjauja pirmosiose EŽ Baku)

EJOF stovyklautojų sąrašas:

  1. Liepa Kluonytė – Kaunas
  2. Kamilė Kučaitė – Panevėžys
  3. Marija Rutkauskaitė – Kaunas
  4. Gerda Vasiliauskaitė – Plimouth Leander
  5. Evita Vismerytė –Klaipėda
  6. Monika Rėkutė –Marijampolė
  7. Vesta Stanionytė –Kaunas
  8. Kristina Jakovleva – Panevėžys
  9. Martyna Biekšaitė –Vilnius
  10. Simas Jurevičius – Kėdainiai
  11. Ernest Stankevič – Vilnius
  12. Žygimantas Vainauskas – Kaunas
  13. Deividas Kazilas – Panevėžys
  14. Aleksandras Kasakovskis – Utena
  15. Adas Asajavičius – Alytus
  16. Paulius Konstantinov –  Vilnius
  17. Gvidas Šutkus – Kėdainiai
  18. Justas Petraukas – Kaunas
  19. Rytis Pranckevičius – Marijampolė
  20. Paulina Pekūnaitė – Klaipėda
  21. Karolis Gadliauskas – Utena
  22. Germantas Švecovas –  Vilnius
  23. Arijus Pavlidi – Vilnius
  24. Mantas Zupkauskas – Vilnius
  25. Jokūbas Tijūnonis – Vilnius
  26. Dominykas Kazlovas – Kaunas
  27. Dominykas Vyšniauskas – Kaunas
  28. Nojus Ašmonas – Kaunas
  29. Gabrielė Brovkaitė – Kaunas
  30. Augusta Morta Vaitkutė – Kaunas
  31. Rugilė Girštautaitė –Panevėžys
  32. Viktorija Bartosevič – Vilnius
  33. Meda Pocevičiūtė – Šiauliai
  34. Domas Trukšinas – Vilnius
  35. Jegor Janočkin – Vilnius
  36. Pijus Klimas – Kaunas
  37. Vytautas Janavičius – Alytus
  38. Edis Baubonis – Alytus
  39. Justinas Bagdanavičius – Kaunas
  40. Donatas Petronis – Vilnius
  41. Dominykas Kočius – Marijampolė
  42. Ugnė Kairytė –Panevėžys
  43. A.Juknevičiūtė – Panevėžys
  44. Gantas Grigalionis – Panevėžys
  45. Lukas Klevinskas – Utena
  46. Lukas Jeronimas Kuliešius – Vilnius
  47. A. Plechotas – Vilnius
  48. Saulius Binevičius – kuratorius
  49. Tomas Pakštys – treneris
  50. Vygantas Banys – treneris
  51. Justas Achramavičius – treneris
  52. Aleksandras Diominas – treneris

Taip pat skaitykite

Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Rėmėjai ir partneriai

Meniu