Plaukimas

EJOF 2022: Lietuvos plaukikų startai / rezultatai

 Liepos 25-30  Banska Bistrica (SVK) Rezultatai Tiesioginė transliacija

Sekmadienį Banska Bistricoje (Slovakija) atidarytas 16-asis Europos jaunimo olimpinis festivalis (EJOF). Aštuoniose sporto šakose – badmintone, dviračių sporte, dziudo imtynėse, gimnastikoje, krepšinyje, lengvojoje atletikoje, tenise ir plaukime varžysis 55 lietuviai.

Festivalyje dalyvauja 12 Lietuvos jaunųjų plaukikų: Smiltė Plytnykaitė (50, 100, 200 m laisvuoju stiliumi), Sylvia Statkevičius (100, 200, 400, 800 m laisvuoju stiliumi), Patricija Geriksonaitė (100, 200 m nugara), Karilė Ališauskaitė (100, 200 m krūtine), Vytė Gelažytė (200, 400 m kombinuotu būdu), Kristupas Trepočka (100, 200 m laisvuoju stiliumi), Guoda Stančikaitė (100, 200 m krūtine), Guoda Tručinskaitė (200, 400 m kombinuotu būdu), Kostas Vaičiūnas (100, 200, 400 m laisvuoju stiliumi), Mantas Kaušpėdas (100, 200 m nugara), Ieva Visockaitė (400, 800 m laisvuoju stiliumi), Rusnė Vasiliauskaitė (100, 200 m nugara).

Varžybos mūsiškiams prasideda pirmadienį ir tęsis penkias dienas iki šeštadienio. Sportininkų plaukimus bus galima tiesiogiai stebėti internetu: https://eoctv.org/live/


ARTIMIAUSI LIETUVOS PLAUKIKŲ STARTAI

{tab title=“Liepos 25 diena“ open=“false“}

10:37 | 100 m l. stiliumi – S.Plytnykaitė 3/47 Q
10:39 | 100 m l. stiliumi – S.Statkevičius 10/47
10:47 | 400 m l. stiliumi – K.Vaičiūnas 16/32
11:18 | 100 m nugara – M.Kaušpėdas 16/39 Q
11:31 | 400 m komb. b. – V.Gelažytė 14/26, G.Tručinskaitė 18/26
12:11 | 200 m nugara – P.Geriksonaitė 12/34 Q
12:14 | 200 m nugara – R.Vasiliauskaitė 19/34
19:17 | 100 m l. stiliumi (pusfinalis) – S.Plytnykaitė 2-3/16 Q
20:04 | 100 m nugara (pusfinalis) – M.Kaušpėdas 8/16 Q
20:14 | 200 m nugara (pusfinalis) – P.Geriksonaitė 8/16 Q

{tab title=“Liepos 26 diena“ open=“false“}

10:30 | 100 m l. stiliumi – K.Vaičiūnas 30/47
10:34 | 100 m l. stiliumi – K.Trepočka 12/47 Q
10:51 | 400 m l. stiliumi – I.Visockaitė 25/25
10:56 | 400 m l. stiliumi – S.Statkevičius 7/25 Q
11:26 | 200 m krūtine – G.Stančikaitė 5/31 Q, K.Ališauskaitė 11/31
12:06 | 4×100 m l. stiliumi – Lietuva (mišri estafetė) 3/21 Q
19:00 | 100 m nugara (finalas) – M.Kaušpėdas 7/8
19:05 | 400 m l. stiliumi (finalas) – S.Statkevičius 8/8
19:14 | 100 m l. stiliumi (pusfinalis) – K.Trepočka 11/16
19:54 | 200 m krūtine (pusfinalis) – G.Stančikaitė 6/16 Q
20:13 | 200 m nugara (finalas) – P.Geriksonaitė 8/8
20:45 | 100 m l. stiliumi (finalas) – S.Plytnykaitė 1/8
21:17 | 4×100 m l. stiliumi (finalas) – Lietuva (mišri estafetė) 2/8
{tab title=“Liepos 27 diena“ open=“false“}
10:47 | 200 m l. stiliumi – S.Statkevičius 2/42 Q
10:52 | 200 m nugara – M.Kaušpėdas 34/35
11:42 | 4 x 100 m l. stiliumi – Lietuva (mergaičių estafetė) 1/16 Q
19:06 | 200 m l. stiliumi (pusfinalis) – S.Statkevičius 3/16 Q
19:37 | 200 m krūtine (finalas) – G.Stančikaitė 4/8
20:11 | 4 x 100 m l. stiliumi (finalas) – Lietuva (mergaičių estafetė) 1/8
{tab title=“Liepos 28 diena“ open=“false“}
10:47 | 100 m nugara – R.Vasiliauskaitė 18/39
10:50 | 100 m nugara – P.Geriksonaitė 11/39 Q
11:25 | 200 m komb. b. – V.Gelažytė 21/32 R, G.Tručinskaitė 22/32
11:44 | 100 m krūtine – K.Ališauskaitė 8/30
11:46 | 100 m krūtine – G.Stančikaitė 5/30 Q
12:06 | 200 m l. stiliumi – K.Trepočka 9/34 Q, K.Vaičiūnas 16/34
12:11 | 4 x 100 m komb. b. – Lietuva (mišri estafetė) 22/23
19:09 | 100 m nugara (pusfinalis) – P.Geriksonaitė 9/16 R
19:48 | 100 m krūtine (pusfinalis) – G.Stančikaitė 9/16 R
19:58 | 200 m l. stiliumi (pusfinalis) – K.Trepočka 15/16
20:09 | 200 m l. stiliumi (finalas) – S.Statkevičius 2/8
{tab title=“Liepos 29 diena“ open=“true“}
10:33 | 50 m l. stiliumi – R.Vasiliauskaitė 35/47
10:39 | 50 m l. stiliumi – S.Plytnykaitė 5/47 Q
11:21 | 4 x 100 m komb. b. – Lietuva (mergaičių estafetė) 8/18 Q
19:00 | 50 m l. stiliumi (pusfinalis) – S.Plytnykaitė 5/16 Q
19:08 | 800 m l. stiliumi (greičiausias plaukimas) – S.Statkevičius 8/18
20:38 | 50 m l. stiliumi (finalas) – S.Plytnykaitė 3/8
21:04 | 4 x 100 m komb. b. (finalas) – Lietuva (mergaičių estafetė) 8/8
{/tabs}

Pilnas Lietuvos sportininkų tvarkaraštis

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad mūsų šalies plaukikai debiutavo 1995 m. Jungtinėje Karalystėje surengtose trečiose Europos jaunimo vasaros olimpinėse dienose. Nuo 2001 m. olimpinės dienos pervadintos į olimpinius festivalius.

Medalius iš Europos jaunimo olimpinio festivalio Lietuvai yra parvežę šeši mūsų šalies plaukikai – Rolandas Gimbutis (1997), Jūratė Ladavičiūtė (1999), Giedrius Titenis (2005), Giedrė Grigonytė (2009), Rūta Meilutytė (2011) ir Danas Rapšys (2011).


REZULTATAI

Taip pat skaitykite

Ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia jūsų namus?

Rėmėjai ir partneriai

Meniu